Niegrzeczny podglądacz zatrzymany. Grozi mu do 5 lat więzienia

Policjanci z Ochoty przestawili zarzut utrwalania wizerunku nagiej osoby 32-latkowi. Mężczyzna podejrzany jest o to, że w łazience umieścił kamerę i nagrywał współlokatorkę podczas kąpieli.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Jak ustalili funkcjonariusze z ochockiej komendy, pokrzywdzona od pewnego czasu wynajmowała pokój od 32-letniego mężczyzny. Pewnego dnia, podczas kąpieli znalazła ukrytą w kosmetyczce włączoną kamerę wraz z kartą pamięci, która skierowana była na wannę. 21-latka jako sprawcę wskazała właściciela mieszkania, a jednocześnie współmieszkańca.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu, po zebraniu kompletu materiałów przedstawili 32-latkowi zarzut za utrwalanie wizerunku nagiej osoby, do którego się przyznał. Okazało się, że mężczyzna od kilku miesięcy nagrywał to, co dzieje się w łazience. Za utrwalanie wizerunku nagiej osoby grozi kara do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c