Niekończące się kolejki i promocje na otwarciu. Tak wyglądało otwarcie nowego dyskontu na Gocławiu

Do trzech kas nowego dyskontu na Gocławiu ustawiały się niekończące kolejki. Każdy, nawet na mała kwotę paragon uprawniał skorzystania z grilla na zewnątrz budynku. Dodatkowo każdy klient otrzymywał torbę na zakupy również po okazaniu dowodu zakupu.

Już dzisiaj nastąpiło wielkie otwarcie trzeciego w Warszawie sklepu sieci Aldi i pierwszego na Pradze Południe. Nowy punkt działa przy ul. Fieldorfa 11 na Gocławiu.

Kolejki sięgały od trzech kas aż po kraniec sklepu. Każdy paragon uprawniał do skorzystania z grilla, nawet, jeżeli klient kupował coś za małą kwotę. Najczęściej jednak zakupy były dość pokaźne ze względu na spore przeceny.

Poprzednie dwa sklepy otwarte były na granicy miasta. Jeden działa przy al. Krakowskiej 263, drugi przy ul. Radzymińskiej 245. Nowe sklepy Aldi na prawym brzegu to duże wydarzenie z uwagi na fakt, że tego typu placówki sieć otwierała najczęściej na obrzeżach dużych miast i w centrach małych.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.