Nieoficjalna data wprowadzenia Burgera Drwala. Kolejki w McDonald’s już wkrótce

Jesień kojarzy nam się z kolorowymi liśćmi, nostalgią i chłodnymi wieczorami. Wszyscy oczekują na ciepłe kaloryfery, a niektórzy na ciepłego Burgera Drwala.

Fot. Łukasz / Kraków w Pigułce

Po raz pierwszy kanapka pojawiła się w ofercie „Lepsza strona zimy” w 2011 roku. Jest to danie sezonowe, co oznacza, że powraca, kiedy tylko nastaje sezon jesienno-zimowy. Istnieją przeróżne warianty kanapki od klasycznego przez smak ostry, podwójny burger czy burger z żurawiną.

Nie wiadomo czemu ten przysmak zyskał miano kultowego i czemu wyprzedaje się w superszybkim tempie. Fani kanapki twierdzą, że nie ma niczego bardziej odżywczego niż wielka buła z dodatkami. Rzeczywiście, jeden Burger Drwala ma aż 925 kcal.

McDonald’s nie ogłosił jeszcze, kiedy kanapka wejdzie do oferty, ale zapewne będzie to druga połowa listopada. Nieoficjalne informacje mówią o tym, że McDonald zacznie sprzedaż burgera 20 listopada.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c