Nieoficjalnie: Tomasz Lis miał udar i czeka na operację

Tomasz Lis został przewieziony do szpitala w Olsztynie. „Super Express” dowiedział się nieoficjalnie, ze dziennikarz miał udar i czeka na operację.

Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Według portalu olsztyn.wm.pl, redaktor naczelny „Newsweeka” trafił na badania po tym, jak źle się poczuł. Media lokalne dodają, że przebywa on na oddziale intensywnej terapii, a jego stan określono, jako poważny.

Na informacje te zareagowała żona Tomasza Lisa. „Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym ‚stanie ciężkim’ są całkowicie nieprawdziwe” – napisała dziennikarka Hanna Lis i podziękowała za wyrazy wsparcia.

„Super Express” podał nieoficjalnie, że stan zdrowia Tomasza Lisa poprawił się. Dodał jednak, że dziennikarz miał udar i ma oczekiwać na operację.

W 2017 roku Tomasz Lis podał na twitterze, że po maratonie miał udar i był w czterech szpitalach. „Powiedzieli mi, że byłem o milimetr od śmierci. Więc czasem warto zwolnić” – wspominał naczelny „Newsweeka” w jednym z wpisów na twitterze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.