Nieopodal ulic Strzeleckiej i Stalowej powstaje pierwszy w Warszawie psi park [ZDJĘCIE]

To miejsce przeznaczone będzie tylko dla czworonogów. W jego granicach pełna wolność. Psi park to wybieg dla psów. Przeznaczony jest dla mieszkańców i ich czworonogów. To miejsce gdzie legalnie będzie można spuścić psa ze smyczy by się „wybiegał , wybawił i załatwił swoje potrzeby a pozostali mieszkańcy Pragi będą mieli szanse na poprawę czystości na ulicach, trawnikach czy podwórkach” – pisze Towarzystwo Przyjaciół Pragi.

fot. Towarzystwo Przyjaciół Pragi

fot. Towarzystwo Przyjaciół Pragi

W projekcie uwzględniliśmy odpowiednie koszty eksploatacji tj. sprzątanie po pupilach (chociaż w regulaminie powinien się znaleźć zapis, ze należy to do obowiązku właściciela psa), jak również utrzymanie terenów zielonych i infrastruktury parku.

Projekt ma być gotowy i oddany do użytku najpóźniej do końca 2015 roku. Oficjalny termin minął 3 dni temu. 

Ma być wodopój do tego oświetlenie, wiata i ławeczka dla właścicieli psiaków służąca rozwojowi lokalnej sąsiedzkiej społeczności i wymianie informacji nt swoich pupili – czytamy na stronie Towarzystwa.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.