Nieprzytomny mężczyzna znaleziony w kałuży krwi. Nie przeżył

3 miesiące tymczasowego aresztowania zastosował wobec 65-letniego mężczyzny Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 60-latka. Do zdarzenia doszło 25 lutego na terenie jednego z domów w gminie Halinów. Podejrzanego zatrzymali policjanci z miejscowego komisariatu. 65-latek usłyszał zarzut zabójstwa.

Fot. Policja

W czwartek 25 lutego policjanci zostali wezwani do jednego z domów w gminie Halinów gdzie znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada rany kłute powstałe prawdopodobnie od ostrego narzędzia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 60-latka.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali 65-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Halinów, który jest podejrzany o dokonanie zabójstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dal podstawy do przedstawienia zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. Decyzją Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim 65-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Autor: st. asp. Marcin Zagórski/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c