Niespodziewane zgromadzenie publiczne. Zamknięte Al. Ujazdowskie i autobusy na objazdach

Al. Ujazdowskie na sporym odcinku zostały zamknięte. Powodem ma być „zgromadzenie publiczne”. Najprawdopodobniej jest zorganizowane spontanicznie, bo miasto nie informowało wcześniej o planowanych utrudnieniach.

ZTM informuje, że w związku ze zgromadzeniem publicznym i zablokowanym przejazdem w obu kierunkach Al. Ujazdowskich na odc ul. Gagarina – pl. Na Rozdrożu, autobusy w/w linii kierowane są na trasy objazdowe.

Trasa kierowania autobusów linii: 116, 166, 180, 503 ciągiem ulic Spacerowa, Goworka, al. Szucha (powrót przez Boya-Żeleńskiego, Waryńskiego).

[AKTUALIZACJA] „Trwa protest sadowników. Nie wiadomo o której planowane jest zakończenie protestu. Sadownicy deklarują, że w zależności od wyniku rozmów w ministerstwie protest może zakończyć się już niedługo lub trwać do późnych godzin” – mówi nam Magdalena Bieniak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.