Niespodziewany protest służby zdrowia. Utrudnienia w Warszawie

Fot. Solidarność

Fot. Solidarność

Przed Kancelarią Premiera znajdującej się przy Al. Ujazdowskich 1, o godz. 12.00 zaczął się protest służby zdrowia i pacjentów. Manifestacja przejdzie pod Belweder. Należy liczyć się z utrudnieniami w tych rejonach.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Lekarze tłumaczą, że jest to podsumowanie polityki rządu względem zdrowia pacjentów. Według zgromadzonych, rząd nie wywiązuje się z żadnej obietnicy złożonej wyborcom, a nawet podpisuje antyspołeczne ustawy.

„Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji – zwłaszcza tych, którzy są niezadowoleni z funkcjonowania polskiej opieki zdrowotnej i społecznej. To właśnie dziś premierem jest Ewa Kopacz, która jako minister zdrowia zrujnowała system opieki zdrowotnej, a dziś, jako premier rządu próbuje odsunąć od siebie wszelką odpowiedzialność. Jeśli zależy Ci na swoim zdrowiu i zdrowiu swoich bliskich – nie bądź bierny !!!! Przyjdź wyrazić swój protest!!!” – piszą związkowcy zrzeszeni w Solidarności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.