Nietypowa kradzież. Złodziej ukradł… blisko pół tony ziemniaków

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego, gdy tylko zostali powiadomieni o kradzieży, jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał z nią związek. 19-latek odpowie teraz za kradzież blisko 400 kg ziemniaków. Do przestępstwa doszło na terenie giełdy warzywnej, a straty sięgnęły blisko 700 złotych.

Fot. Pixabay

Do komisariatu w Ożarowie Mazowieckim przyszedł właściciel jednego ze stoisk na giełdzie warzywnej i powiadomił o kradzieży 400 kg ziemniaków.

Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał związek z kradzieżą. Okazało się, że 19-latek ukradł 25 worków z ziemniakami o wartości około 700 złotych. Jak ustalili policjanci, mężczyzna sprzedał skradziony towar za 400 złotych przypadkowej osobie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, teraz o losie 19-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Warszawa Zachód

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.