Nietypowe zdjęcie z Wisły. Na desce surfingowej z psem

Dostaliśmy od Naszego Czytelnika nietypowe zdjęcie. Widzimy na nim parę właściciela z psem… na desce surfingowej. Płyną sobie spokojnie na wysokości Stadionu Narodowego. 

Fot. Czytelnik

 

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl