Niewyobrażalny horror 81-latka. Był bity, kopany i wyzywany

Niewyobrażalny horror musiał przezywać 81-letni mężczyzna nad którym psychicznie i fizycznie znęcał się jego syn. Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy Zabrodzie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Wyszkowie aresztował agresora na 3 miesiące.

Fot. Pixabay

W minionym tygodniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że 46-letni mężczyzna może się znęcać nad swoim 81-letnim ojcem. Na miejscu już po chwili byli policjanci z Posterunku Policji w Zabrodziu, którzy zastali seniora. Mężczyzna na widok mundurowych rozpłakał się prosząc o pomoc. 81-latek tłumaczył, że nie zgłaszał wcześniej interwencji oraz nie szukał pomocy, ponieważ bał się złości syna.

W trakcie zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że 46-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad ojcem wszczynając po alkoholu awantury w trakcie których wyzywał 81-latka, a także kierował wobec niego groźby pozbawienia życia, uderzał go oraz kopał po całym ciele. 46-latek był brutalny w stosunku do ojca. Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty znęcania się nad ojcem oraz spowodowania uszczerbku na jego zdrowi. Pod koniec minionego tygodnia wyszkowski sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu agresora na okres 3 miesięcy.

Autor: kom. Damian Wroczyński


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.