Niezwykła pasażerka „na gapę” w przesyłce z Chin

Niezwykłą podróżniczkę w przesyłce z Chin odkryli dzisiaj pracownicy jednej z firm przy ul. Annopol. Mała jaszczurka ukryta była w kartonowym pudle. Strażnicy miejscy z Patrolu Eko przewieźli ją do ogrodu zoologicznego

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z Patrolu Eko dzisiaj około godz. 13 otrzymali wezwanie do jednej z firm przy ul. Annopol. Pracownicy, którzy otwierali karton z przesyłką z Chin znaleźli wewnątrz małą jaszczurkę. Wezwano strażników miejskich z Patrolu Eko.
– Pracownicy przekazali nam szklany słój, w którym znajdowała się mała jaszczurka. Była nieco dłuższa niż dłoń. – powiedziała starsza strażniczka Monika Matusiak z Patrolu Eko.
Funkcjonariusze Patrolu Eko przewieźli jaszczurkę do ogrodu zoologicznego.
– Jaszczurka jest w dobrym stanie. Jak powiedzieli odbierający ją pracownicy ogrodu należy do licznej rodziny gekonów. – powiedział starszy inspektor Tomasz Szymczak z Patrolu Eko.
Interwencję w związku z gekonem, który przyjechał do Polski w bagażu z Grecji strażnicy miejscy z Patrolu Eko przeprowadzili także w sierpniu ub. roku. Ten pasażer na gapę także trafił do ogrodu zoologicznego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c