Niezwykły serial sci-fi od Netflixa. Warszawa miejscem głównej akcji! Zobaczcie trailer!

Bardziej fiction iż science, ale jednak zalicza się do gatunku. Jak wyglądałaby Polska i Warszawa, gdyby w dalszym ciągu istniał Związek Radziecki? Dowiemy się tego w najnowszym serialu od Netflixa, który premierę ma mieć już 30 listopada. Co ważne, opublikowany zostanie cały sezon, czyli 8 odcinków.


Co by się działo w Polsce, gdyby nadal istniał Związek Radziecki? Temat można opisać bardzo szeroko. Jaką kreatywnością wykażą się twórcy, przekonamy się już 30 listopada za sprawą serialu 1983.

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze.

Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce.

Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Źródło: www.netflix.com/1983

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.