Niezwysły targ przy ZOO. „Vintage bazar, flea market – słowem Mauerpark”

W Al. Solidarności 55 naprzeciwko miśków stanie ZOO Market. Twórcy chcą skonstruować pchli targ na wzór tego Berlińskiego z designem z lat 50., 60. i 70. Otwarcie nastąpi 4 i 5 czerwca i będzie czynny w każdy weekend. Wstęp wolny.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Robimy dla Was nasz wymarzony bazar. Pchli targ to mało precyzyjne określenie. Vintage bazar, flea market – słowem Mauerpark. Tam kierujemy swoje pierwsze kroki w Berlinie, bo uwielbiamy takie bazary, na których możemy znaleźć design z lat 50., 60., 70., retro ubrania i dodatki, stare książki i płyty, gdzie zjemy coś pysznego, posłuchamy muzyki. I poczujemy klimat miasta.” – piszą organizatorzy – „U nas też tak będzie. Soboty i niedziele, w ludzkich porach, 11-17, co tydzień, niezależnie od pogody. Lokalizacja jest świetna, tuż obok metra Dworzec Wileński, przystanek tramwajem od Starówki. Dlatego chcemy też przyciągnąć turystów”.

Co będzie sprzedawane? „Będą u nas najlepsi sprzedawcy vintage szkła, porcelany, tkanin, ubrań, zabawek, antykwariaty z książkami, komiksami i winylami, wytwórcy ciekawego nowego designu, żarcie na kółkach. Bliska jest nam Praga , dlatego robimy to tutaj. I idea recyklingu. Lubimy dawać przedmiotom drugie życie. U nas znajdziecie prawdziwe perełki – do ubrania, wyposażenia mieszkania, na prezent czy pamiątkę z Warszawy.”

Jak dodają organizatorzy bazar znajdować się będzie „Na działce w al. „Solidarności” 55, vis a vis wybiegu miśków zoo, obok praskiej katedry, tuż przy stacji metra Dworzec Wileński”

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]