Nowa umundurowana formacja na ulicach Warszawy. Trwa nabór

Mokotów, jako pierwsza dzielnica uruchamia umundurowaną straż obywatelską, która będzie ściśle współpracowała z policją oraz strażą miejską. Rozpoczął się właśnie nabór do jednostki.

Fot. Straż Obywatelska

Fot. Straż Obywatelska

Odgrywamy pozytywną rolę w systemie bezpieczeństwa obywateli na poziomie lokalnym – tak mówią o sobie członkowie nowo powstałej formacji – Straży Obywatelskiej. Działają w wyznaczonych rejonach Warszawy, szczególnie na Mokotowie. Stworzyli nieformalną grupę, ale mimo wszystko spotykają się z pozytywnymi komentarzami. Na co dzień uczą się, pracują. Jednak gdy zakładają mundury są w pełni oddani służbie, jaką pełnią. Są po to, aby wieczorem nikt nie bał się przejść ciemnym parkiem.

Straż Obywatelska jest nową formacją. Trwa nabór na wolontariuszy, którzy razem z innymi będą prowadzili patrole, tworzyli statystyki oraz przyczyniali się do propagowania wśród mieszkańców stolicy właściwych postaw społecznych.

Zapisać może się każda osoba pełnoletnia, sprawna fizycznie, która mieszka na terenie m.st. Warszawy.

Aby dowiedzieć się więcej lub zapisać piszcie na: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c