Nowe informacje o strzelaninie na Gocławiu. Przeszukano miejsce zbrodni, znaleziono drugi nóż

Policjanci pod nadzorem prokuratury wykonali czynności na miejscu zbrodni na Gocławiu. Jak przekazała w sobotę prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, na miejscu zbrodni znaleziono drugi nóż.

Na Gocławiu przy ulicy Bora Komorowskiego doszło do strzelaniny. Policja zatrzymała jedną osobę, druga niestety nie żyje.

„Policjanci przybyli jednocześnie ze strażą pożarną, strażacy pomogli w dostaniu się do lokalu, którego drzwi były zamknięte. W środku funkcjonariusze zastali mężczyznę, który trzymał w dłoni niebezpieczne narzędzie i nie reagował na polecenia” – podał Rafał Retmaniak z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Padły strzały ostrzegawcze. Mężczyznę obezwładniono i został zabrany do szpitala. Wymagał pomocy medycznej. „Jedna osoba nie żyje. To mężczyzna, który leżał na ziemi w lokalu usługowym, gdy weszliśmy do środka” – dodał policjant.

Według nieoficjalnych informacji PAP ofiara była właścicielem pralni, a sprawca jego synem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c