Nowi koordynatorzy pomogą usprawnić komunikację w dzielnicach

koordynatorzy_ztm

Z inicjatywy dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego,w poszczególnych dzielnicach Warszawy powołano koordynatorów do spraw komunikacji miejskiej. Ma to na celu ułatwienie współpracy i wymiany informacji między ZTM a urzędami dzielnic.

Współpraca między ZTM, a urzędami dzielnic trwa od dawna m.in opiniowanie projektów zmian w komunikacji. Mają też miejsce spotkania pracowników ZTM z mieszkańcami, na zaproszenie urzędników dotyczące tak samej komunikacji, jak i inwestycji komunikacyjnych na terenie Warszawy. Przy współpracy dzielnic organizuje się także spotkania w ramach prowadzonych przez ZTM konsultacji społecznych. Dlatego, zdaniem ZTM, ważne jest by w każdym urzędzie dzielnicy był pracownik odpowiedzialny za współpracę z ZTM. Ma to znacznie uprościć proces wymiany informacji, opiniowania lub podejmowania decyzji.

W ZTM odbyło się już pierwsze spotkanie dyrektora zarządu z nowymi koordynatorami. Dyrektor przedstawił im pracowników odpowiedzialnych m.in. za planowanie czasowych i stałych zmian w poszczególnych obszarach Warszawy, jak również pracowników odpowiedzialnych za inne zmiany w dzielnicach np. projekt wymiany wiat przystankowych i rozszerzanie sieci Punktów Obsługi Pasażerów oraz siecią biletomatów.

źródlo: ztm.waw.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.