Nowy rok przyniesie mróz i śnieg. W sylwestra aż -10 stopni!

Można powiedzieć, że grudzień pod względem temperatury nas rozpieszcza. W pierwszy dzień świąt w Warszawie było 10 stopni, a na niektórych obszarach Polski termometry wskazywały nawet o 2 kreski więcej. Nowy rok przyniesie jednak znaczne ochłodzenie.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Dobra wiadomość jest taka, że IMGW nie przewiduje nagłych i intensywnych opadów śniegu. Zła jest taka, że będzie naprawdę mroźno! Dzisiaj w szczytowym momencie dnia możemy spodziewać się temperatury oscylującej w granicach 0 st. Najchłodniej będzie o godz 22.00, kiedy temperatura wyniesie -5 st.

Taki stan rzeczy utrzyma się aż to czwartku. W nocy z czwartku na piątek, a więc nowy rok przywitamy bardzo mroźno. O północy będzie -10 stopni, nad ranem o dwie kreski mniej. Potem aż do 14 stycznia temperatura utrzymywać będzie się w granicach -8 st. Celsjusza. Co będzie dalej? Tego na razie nie wiadomo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.