Nożownik na placu zabaw. „Przydusił ją kolanem, przystawił nóż” [AKTUALIZACJA]

W biały dzień na placu zabaw pomiędzy blokami przy ul. Mokrej i Gajkowicza na Targówku doszło do napadu na kobietę. Bandyta rzucił ją na ziemię, groził nożem i wykręcał ręce. O sprawie poinformował portal Targówek.info, który relację z napadu otrzymał od czytelników.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Kiedy kobieta wyciągnęła portfel, sprawca napadu uciekł. Niestety nie miał kto zareagować. Poza matką i jej dzieckiem w pobliżu była tylko starsza kobieta. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z policją na Targówku. Kiedy tylko uzyskamy więcej informacji, zrobimy aktualizację.

[AKTUALIZACJA] „Rzeczywiście zdarzenie takie miało miejsce” – mówi nam st. sierż. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI – „Kobieta przebywała na placu zabaw ze swoim siostrzeńcem. Podszedł do niej mężczyzna i uderzył w głowę. Kobieta przewróciła się, a napastnik zażądał pieniędzy. Kobieta oddała mu pieniądze w kwocie 60 zł. Potem napastnik oddalił się. Informacja o grożeniu nożem jest nieprawdziwa. Policjanci będą teraz sprawdzali czy w pobliżu jest monitoring i przeprowadzą inne czynności operacyjne w tej sprawie”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c