Nożownik na Śródmieściu [ZDJĘCIE]

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Z ustaleń policjantów wynika, że Dawid M. podczas kłótni rzucił się na swoją ofiarę z nożem i dwukrotnie ranił ją w brzuch. Pokrzywdzony trafił do szpitala i przeszedł operację. Zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

1-57303

Policjant prowadzący zatrzymanego/KSP Warszawa

Do zdarzenia doszło popołudniu na terenie ogródków działkowych. Jak ustalili policjanci, kilkoro znajomych piło tam razem alkohol. W pewnym momencie doszło do sprzeczki i szarpaniny pomiędzy kobietą a mężczyzną, z którym właśnie się rozstała.

Jak twierdzi Dawid M. robił akurat kanapki, słysząc hałas i krzyki kobiety wybiegł z altany próbując odciągnąć od niej jej „ex”. Wtedy mężczyzna uderzył 31-latka pięścią w twarz, a ten trzymanym w ręku nożem, którym kroił wcześniej wędlinę zadał pokrzywdzonemu dwie rany w brzuch.

Pokrzywdzony uciekł, a po chwili wrócił z policjantami, którym opowiedział, co się stało. Funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali Dawida M. i zabezpieczyli nóż.

31-latek usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała, do którego się przyznał tłumacząc, że stanął tylko w obronie swojej 26-letniej znajomej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.