Nożownik ugodził go w brzuch. Poszkodowany przeszedł operację, cudem przeżył

Policjanci żuromińskiej komendy Policji bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawcę, który w miniony weekend w parku miejskim w Żurominie ugodził nożem młodego mężczyznę. 26-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Fot. Policja w Żurominie

W poniedziałek po godzinie 5 dyżurny żuromińskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w parku miejskim w Żurominie.

Policjanci na miejscu zgłoszenia zastali kilkuosobową grupę młodzieży. Jak się okazało, między dwoma mężczyznami, 26 i 24 latkiem, wywiązała się sprzeczka. Młodszy z mężczyzn został ugodzony nożem w brzuch. Na widok dramatycznej sceny zareagowali przebywający w parku młodzi ludzie informując o tym, co się wydarzyło dyżurnego żuromińskiej komendy Policji. Pokrzywdzony przewieziony został karetką do szpitala w Żurominie, gdzie trafił na salę operacyjną.

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Żuromina. W chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony przez policjantów pracujących pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żurominie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi od 8 do 15 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 26-letniego mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Autor: asp. Tomasz Łopiński


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.