Nożownik wdarł się na budowę. Ugodził mężczyznę nożem

46-latek napadł na znajomego na terenie budowy i zadał mu cios nożem w brzuch. Śledczy pracujący nad tą sprawą, ustalili, że prawdopodobnym motywem postępowania mężczyzny były pieniądze.

Fot. Shutterstock

Do tego zdarzenia doszło w połowie maja br. Zaledwie kilka dni po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany przez policjanta z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek, który wracał z pracy i rozpoznał sprawcę na ulicy.

Jak ustalono w trakcie czynności, agresywny obywatel Gruzji przyszedł na teren budowy i brutalnie zaatakował jednego z pracowników, zadając mu cios nożem w brzuch. Poszkodowany z urazem jamy brzusznej został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.

W sprawie wszczęto śledztwo nadzorowane przez prokuraturę rejonową. Śledczy przesłuchali bezpośrednich świadków tego zdarzenia. Wykonano również oględziny i przeszukania.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, w prokuraturze przedstawiono 46-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Ustalono, że prawdopodobnym motywem jego postępowania mogły być pieniądze.

Na wniosek policji i prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Za czyn, o który podejrzany jest obywatel Gruzji, grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor: sierż. szt. Irmina Sulich/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c