Nożownik wypadł z okna i ranił policjantów. Tak wyglądała interwencja [WIDEO]

Dzisiaj pisaliśmy o agresywnym mężczyźnie, który wypadł z okna kamienicy przy Noakowskiego i nie dał sobie udzielić pomocy. Ranił też policjantów, którzy próbowali do niego podejść. W sieci pojawiło się nagranie, które ukazuje, jak wyglądała interwencja.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 9.30” – mówi nam Iwona Jurkiewicz z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Mężczyzna wypadł z okna. Świadkowie zdarzenia próbowali mu pomóc, ale mężczyzna był agresywny i wyposażony w duży, kuchenny nóż. Wezwani na miejsce policjanci zostali ranieni przez mężczyznę i przewiezieni do szpitala. Mężczyzna został obezwładniony. W trakcie postępowania wyjaśniającego odkryto, że mężczyzna wypadł z drugiego piętra. Funkcjonariusze udali się do mieszkania. Pomimo wzywania do otwarcia drzwi, osoby pozostające w mieszkaniu nie otwierały. Policjanci użyli więc siły i dostali się do środka. Na miejscu zastali trzech mężczyzn i kobietę. Wszyscy zostali zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień na komendzie. Poszkodowany mężczyzna pozostaje w szpitalu pod dozorem policji. W toku dalszego postępowania zostanie wyjaśnione czy mężczyzna oraz osoby pozostające w mieszkaniu były po wpływem alkoholu i środków odurzających”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c