Nożownik z Noakowskiego to uciekinier z Tworek?

Agresywny nożownik wypadł z okna kamienicy przy Noakowskiego. Przy próbie udzielenia pomocy zaatakował policjantów nożem. Funkcjonariusze zostali ranni. Mężczyznę obezwładniono przy użyciu pałek, gazu, roweru i mopa. Wszystko wskazuje na to, że nożownik to uciekinier z zakładu psychiatrycznego.

Marzena Starnowska – rzecznik Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w rozmowie z Warszawą w Pigułce mówi: „Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż mężczyzna który ranił policjantów nożem na Noakowskiego jest uciekinierem z zakładu psychiatrycznego. W chwili obecnej czekamy na potwierdzenie z sadu, który nakazał umieszczenie mężczyzny w zakładzie.”

Zdarzenie miało miejsce po godz. 9.30” – mówi nam Iwona Jurkiewicz z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji – „Mężczyzna wypadł z okna. Świadkowie zdarzenia próbowali mu pomóc, ale mężczyzna był agresywny i wyposażony w duży, kuchenny nóż. Wezwani na miejsce policjanci zostali ranieni przez mężczyznę i przewiezieni do szpitala. Mężczyzna został obezwładniony. W trakcie postępowania wyjaśniającego odkryto, że mężczyzna wypadł z drugiego piętra. Funkcjonariusze udali się do mieszkania. Pomimo wzywania do otwarcia drzwi, osoby pozostające w mieszkaniu nie otwierały. Policjanci użyli więc siły i dostali się do środka. Na miejscu zastali trzech mężczyzn i kobietę. Wszyscy zostali zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień na komendzie. Poszkodowany mężczyzna pozostaje w szpitalu pod dozorem policji. W toku dalszego postępowania zostanie wyjaśnione czy mężczyzna oraz osoby pozostające w mieszkaniu były po wpływem alkoholu i środków odurzających”.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c