Obcokrajowiec prowadził kompletnie pijany, potem próbował wręczyć łapówkę, a na koniec podał nieprawdziwe dane

Zatrzymano 37-letniego Gruzina, który postanowił zlekceważyć kontrolę drogową, prowadził samochód mając dwa promile, próbował wręczyć policjantom dolary, a gdy to nie pomogło, padał fałszywe dane. Na najbliższe trzy miesiące trafił do aresztu. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna do kontroli drogowej wytypowali kierowcę chevroleta. Ten jednak zlekceważył wydawane mu polecenia, dodając jedynie gazu. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali go. 37-letni obywatel Gruzji próbował skłonić policjantów do odstąpienia od wykonywanych czynności i zaproponował znaczną sumę pieniędzy. Zarówno złotówek, jak i dolarów.

Policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu. Wyszło na to, że swój pojazd prowadził mając 2 promile. Po przewiezieniu do komendy próbował jeszcze zmylić mundurowych podając fałszywy adres zamieszkania.

Materiał zebrany w tej sprawie wraz z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania trafił do sądu. 37- latek usłyszał łącznie cztery zarzuty karne. Na najbliższe trzy miesiące trafił już do aresztu śledczego. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c