Oblał kobietę nieznaną substancją. Odzież całkowicie zniszczona, włosy do obcięcia

Jedna z internautek ostrzega kobiety przed mężczyzną, który grasuje przy ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego w Ursusie. Miał on oblać kobietę nieznaną substancją. Sprawa miała zostać zgłoszona na policję.

Przy jednym z centrów handlowych przy ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego  ma grasować mężczyzna atakujący młode kobiety na parkingu.

„Jedno ze zdarzeń miało miejsce w piątek 06.12.2019 ok godz. 21:00. Osobnik oblał nieznaną substancją (wyjęta z czarnej torby) młodą kobietę udającą się z zakupami do auta na parkingu. Całkowitemu zniszczeniu uległa kurtka i torebka o znacznej wartości. Substancja trafiła również na włosy których fragmenty trzeba było uciąć. Sprawa została zgłoszona na Policję w Ursusie” – pisze internautka i dodaje, że poszukiwani są świadkowie w tej sprawie. Za pomoc w ujęciu mężczyzny przewidziana jest nagroda.

Skontaktowaliśmy się z policją w tej sprawie. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej zaktualizujemy artykuł.

[AKTUALIZACJA] Jak mówi policja z Ursusa, formalnie zawiadomienie nie wpłynęło na komendę, nie jest więc prowadzone w tej sprawie żadne postępowanie. Być może sprawa została zgłoszona poprzez numer 112, ale pokrzywdzona nie złożyła w tej sprawie oficjalnego zawiadomienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c