Obława na nożownika z Ursusa. Pchnął kobietę w głowę, rękę i bark

Pod koniec czerwca patrol złożony ze strażnika i policjanta, pełniący służbę na ulicach dzielnicy, otrzymał informację o mężczyźnie, który w jednym z mieszkań pchnął nożem kobietę i uciekł. Po kilkuminutowych poszukiwaniach udało się odnaleźć mężczyznę na terenie ogródków działkowych w pobliżu Orląt Lwowskich.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wezwano posiłki i z pomocą innych policjantów i strażników zatrzymano Marcina T. Nie znaleziono przy nim noża, ale po zatrzymaniu mężczyzna przyznał, że podczas kłótni z konkubiną ta uderzyła go w twarz i wybiegła z mieszkania – Marcin T. dogonił ją i na klatce schodowej uderzył kilka razy nożem kuchennym: w głowę, rękę i bark. Nóż zostawił w zlewie i uciekł.

Mężczyznę przewieziono na komisariat przy Sosnkowskiego, gdzie przebadano go alkomatem – badanie wykazało ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Marcin T. został zatrzymany.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c