Oblężenie sklepów sportowych. Wszyscy szukają tylko jednego produktu

Sklepy sportowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko przez to, że za oknem się zabieliło. Klienci kupują głównie sanki, ślizgacze i ciepłe ubrania do zabaw na śniegu.

W sklepach pełna obsada kas, ale i tak kolejki do kasy, a także ruch na poszczególnych działach wskazują, że śnieg jest doskonałym źródłem zabawy.

Największą popularnością cieszą się tradycyjne sanki z płozami, zaraz za nimi są ślizgacze do zjazdu z górki oraz ciepła odzież zimowa.

Niestety taki stan rzeczy nie utrzyma się długo. Temperatury są dodatnie i pokrywa szybko topnieje. W zamian za śnieg pojawi się niedługo lód. Niewielkie opady śniegu mogą pojawić się w ten piątek, sobotę i niedzielę.

Według prognozy długoterminowej przyszły tydzień rozpocznie i zacznie się od śniegu z deszczem. Jest jednak styczeń i jeśli wierzyć zagranicznym prognozom zima wielu może jeszcze zaskoczyć nie tylko śniegiem, ale też bardzo niskimi temperaturami.

Fot. Czytelniczka

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.