Odnaleziono jedną z zaginionych osób, o której poszukiwania prosiliśmy. Dlaczego nie dawała znaku życia?

Komisariat Policji Warszawa Wilanów prowadził poszukiwania 16-latki, która w nocy z 25/26.11.2015 roku wyszła z domu i nie powróciła. Okazało się, że uciekła z domu. Zrobiła to już drugi raz. Jak ustalił Onet, zrobiła to, bo rodzina nie akceptowała jej związku i chciała przymusowo wydać ją za mąż za kogoś innego.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Personalia, jak i zdjęcie celowo ukryliśmy, by nie niepokoić jej rodziny i jej samej. Użytkownikom należą się jednak wyjaśnienia. Czynnie uczestniczycie przecież w poszukiwaniach udostępniając post i prosząc innych o pomoc.

Poszukiwania dziewczyny zostały zakończone. Odnaleziono w Starachowicach. Nic jej nie jest, czuje się dobrze, a obecnie przebywa w placówce opiekuńczej. Jak dowiedział się nieoficjalnie Onet, nastolatka przebywała u rodziny swojego chłopaka. Rodzice chcą ją wywieźć do Iraku, skąd pochodzi jej rodzina i tam przymusowo wydać za mąż. Teraz sąd zdecyduje o jej dalszym losie. Możliwe jest więc, że nastolatka nie wróci już do rodziny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.