Odnaleziono zaginioną 13-latkę

Wczoraj legionowscy policjanci odnaleźli zaginioną 13-latkę, która wyszła z domu w Legionowie i nie kontaktowała się z najbliższymi. Policjantom wsparcia udzielili mundurowi ze stołecznych oddziałów prewencji oraz wydziału wywiadowczo-patrolowego, wykładowcy i słuchacze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie oraz ochotnicy z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP w Jabłonnie.

Policja fot. Warszawa w Pigułce

Przedwczoraj po godzinie 14 legionowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniej dziewczynki, która kilka godzin wcześniej wyszła z rodzinnego domu w Legionowie i nie było z nią żadnego kontaktu.

Policjanci na terenie całego powiatu legionowskiego natychmiast przystąpili do swoich zadań, aby odnaleźć dziewczynkę. Z pomocą ruszyli także funkcjonariusze z warszawskich oddziałów prewencji oraz bardzo liczne grono wykładowców i słuchaczy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, w tym przewodnicy psów tropiących z Zakładu Kryminologii Policyjnej w Sułkowicach, strażacy z PSP w Legionowie oraz Specjalna Grupa Poszukiwawcza z OSP w Jabłonnie.

Zaginioną nastolatkę odnaleźli legionowscy policjanci.  Rodzina nastolatki natychmiast dostała informację, że dziewczynce została odnaleziona cała i zdrowa.

Poszukiwania, w których łącznie brało udział kilkuset, chętnych do pomocy funkcjonariuszy różnych służb zostały zakończone.

Legionowscy policjanci dziękują wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w działania poszukiwawcze.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.