Ogromna awaria na Bielanach. Woda płynie po ulicach

Poważna awaria wodociągowa na Bielanach. W rejonie Kasprowicza i Przytyk woda wylała się na ulice.

Chwilę po godz. 8 wody było tyle, że samochody miały problemy z przejechaniem. Obecnie służby osuszają ulice, chodniki, sypią piasek i próbują opanować awarię.

Jak informuje infolinia MPWiK, nie wyłączono wody w okolicznych budynkach.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl