Ogromna, interaktywna choinka stanie na Placu Defilad [WIDEO]

Na Placu Defilad stanie wielka, interaktywna choinka. To kolejna po lodowisku atrakcja na Placu Defilad. Nie będzie jednak ostatnią!

Interaktywna choinka RWE – making ofInteraktywna choinka RWE Polska na Placu Defilad jest już w trakcie budowy. Jej rozmiary robią wrażenie! Gotowy projekt będzie ważył aż 11412,3 kg., czyli tyle co dziesięć samochodów Tesla S. Zobaczcie najnowszy film z placu budowy 🙂 i pamiętajcie o inauguracji interaktywnej choinki RWE już 12 grudnia o godzinie 17.00! Zapraszamy! https://www.facebook.com/events/764291840341686/

Posted by RWE LAB on 9 grudnia 2015

 

„Interaktywna choinka RWE Polska na Placu Defilad jest już w trakcie budowy. Jej rozmiary robią wrażenie! Gotowy projekt będzie ważył aż 11412,3 kg., czyli tyle co dziesięć samochodów Tesla S. Zobaczcie najnowszy film z placu budowy 🙂 i pamiętajcie o inauguracji interaktywnej choinki RWE już 12 grudnia o godzinie 17.00!” – Pisze RWE Polska, która stawia choinkę. – „W Strefie Dobrej Energii RWE Polska na wszystkich czekać będzie moc atrakcji, m.in. mapping, czyli trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk, a w specjalnej GIF-budce każdy będzie mógł przystroić choinkę stworzoną przez siebie grafiką lub życzeniami napisanymi dla najbliższych. Ponadto, będzie można bezpłatnie naładować baterię swojego telefonu na energetycznej ławeczce oraz skorzystać z darmowego WIFI. Dodatkowo wśród osób, które zrobią zdjęcie choinki i wrzucą na Instagram z #DobraEnergiaMiasta, wybierzemy zwycięzców specjalnej, świątecznej edycji naszego konkursu. Do wygrania ekscytujące nagrody – szczegóły konkursu znajdziecie na fanpage’u RWE LAB.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.