Ogromna zjeżdżalnia w warszawskim centrum handlowym. „Można jej użyć zamiast schodów”

Ogromna zjeżdżalnia ciągnąca się przez trzy piętra dla dzieci i dorosłych, ale to nie wszystko. Powstanie też nowa, dwupiętrowa IKEA i kino z wieloma salami. Centrum handlowe Blue City ma przeżyć metamorfozę.

Fot. Warszawa w Pigułce

Puls Biznesu dowiedział, się, że w drugiej połowie 2018 roku ma powstać dwupiętrowa IKEA, która sprowadzi do centrum nawet 2 mln klientów rocznie.

To jednak nie koniec zmian. Pojawi się ośmiosalowe kino Helios z elektrycznie regulowanymi fotelami i Fit/One, największy klub fitness w Polsce o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych.

Największe emocje budzi jednak zjeżdżalnia, która ma być gotowa na początku przyszłego roku. Obiekt ciągnąć się będzie przez trzy piętra i być na tyle wytrzymały, by utrzymał zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jak zapowiadają władze galerii, zjeżdżalnia, której będzie można używać jak schodów, powstanie na początku przyszłego roku.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.