Ogromne kolejki także w hipermarkecie!

Nie tylko dyskonty cieszą się dzisiaj popularnością. Hipermarkety także. Nawet biorąc pod uwagę limity, w sklepach wielkopowierzchniowych mieści się nawet kilkaset osób, więc kolejki są ogromne.

Klientów jest mnóstwo więc wszystkie kasy, także te samoobsługowe i uprzywilejowane są obsadzone, a i tak czeka się po kilkadziesiąt minut.

Przyczyny są dwie. Po pierwsze klienci zaopatrują się na sylwestra. Duża popularnością cieszą się dzisiaj napoje, także te dla dorosłych. Po drugie, następna okazja do zrobienia zakupów to 2 stycznia. To tylko jeden dzień przerwy, ale od czasów pandemii klienci robią czasem zapasy na cały tydzień.

Dziś sklepy są otwarte krócej. Niektóre zamykają się dopiero przed zakazem poruszania się. Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem obowiązuje zakaz wychodzenia od godziny 19 do 6 rano następnego dnia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c