Ogromne poparcie społeczne dla Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ratusz zrobił i opublikował sondaż

Aż 60% mieszkańców docenia fakt sprawnego zarządzania miastem przez Hannę Gronkiewicz- Waltz. Wskazują na to wyniki badania zrealizowanego na początku września br. na reprezentatywnej próbie warszawiaków.

60% mieszkańców Warszawy w wieku 15 lat i więcej uważa, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym gospodarzem i sprawnie zarządza miastem. 28% jest przeciwnego zdania. Natomiast 12% nie ma zdania w tej kwestii.
Więcej niż połowa warszawiaków (55%) uznała, że Prezydent Warszawy nie powinna podać się do dymisji. Za dymisją opowiedziało się 30% badanych. 15% nie miało opinii w tej sprawie.

Zdecydowana większość mieszkańców stolicy (93%) słyszała o problemach związanych z reprywatyzacją w Warszawie, przy czym blisko 30% deklaruje, że specjalnie śledzi wiadomości na ten temat. 40% trochę się tym interesuje, a 23% w bardzo małym stopniu.

Badanie zostało zrealizowane techniką CATI na reprezentatywnej próbie mieszkańców Warszawy w wieku 15 lat i więcej w dniach 2-5 września 2016 r. Liczebność próby wyniosła n=802. Wykonawcą badania była agencja badawcza Danae Sp. z o.o.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c