Ogromne utrudnienia: dzisiaj rusza masa krytyczna. Przed długim weekendem

Mimo, że jest piątek przed długim weekendem, jak co miesiąc czeka nas przejazd masa krytycznej. Ze względu na wzmożone wyjazdy na majówkę to może być prawdziwy komunikacyjny armagedon.

Fot. infoulice.waw.pl

Fot. infoulice.waw.pl

Wciąż są konsultowane nowe Standardy projektowe i wykonawcze dla systemu rowerowego. Staramy się, aby były jak najlepsze. I to my, rowerzyści musimy potem pilnować, by powstające drogi dla rowerów trzymały się tych Standardów. By w nowych drogach rowerowych nie było zapadlisk, nienormatywnych uskoków, wystających studzienek.” – piszą rowerzyści.

Masa krytyczna ruszy o godz. 18.00 z Placu Zamkowego. Trasa wiedzie przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Marszałkowska, pl. Konstytucji, Waryńskiego, Batorego, al. Niepodległości, Woronicza, Puławska, Dolna, Chełmska, Czerniakowska, Szwoleżerów, Myśliwiecka, Rozbrat, Książęca, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście i z powrotem na Plac Zamkowy. Dystans to około 18 km.

Przejazd ma trwać cztery godziny do 22.00, ale ze względu na wyjazdy na długi weekend utrudnienia mogą potrwać dużo dłużej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c