Ogromny niedźwiedź w nowym regionie Polski. Policja ostrzega

Policja ostrzega, ze w rejonie Tarnowa pojawił się niedźwiedź brunatny. Turyści, którzy udają się w te rejony powinni zachować ostrożność.

Fot. Policja

Myśliwi regionu tarnowskiego przekazali zdjęcia z fotopułapek, na których został zarejestrowany niedźwiedź brunatny. Skąd trafił w region tarnowski – nie wiadomo. Pamiętajmy – w razie spotkania z tym zwierzęciem należy zachować spokój i pod żadnym pozorem go nie dokarmiać – pisze policja.

Myśliwi regionu tarnowskiego przekazali zdjęcia z fotopułapek, na których został zarejestrowany niedźwiedź brunatny. Skąd trafił w region tarnowski – nie wiadomo. Pamiętajmy – w razie spotkania z tym zwierzęciem należy zachować spokój i pod żadnym pozorem go nie dokarmiać.

 Zdjęcia zostały wykonane w lasach regionu Łękawki, Łękawicy w tym tygodniu. W regionie Tarnowa nie występuje ten gatunek, wiec jako nowość dla mieszkańców i turystów spacerujących po lasach w regionie przekazujemy informację w formie ostrzeżenia i przypominamy podstawowe zasady zachowania w spotkaniu z drapieżnikiem, który z reguły nie atakuje jeśli nie czuje zagrożenia.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]