Ogromny protest taksówkarzy już jutro! Sparaliżują Warszawę!

To już w czwartek, 18 października. Związek Zawodowy „Warszawski Taksówkarz” poinformował, że o godzinie 12.00 spod Cmentarza Północnego w Warszawie wyruszy przejazd protestacyjny.

Fot. Shutterstock

„18 października o godzinie 12:00 spod Cmentarza Północnego w Warszawie wyruszy przejazd protestacyjny taksówkarzy” – pisze Związek Zawodowy „Warszawski Taksówkarz”.

„Protestujemy przeciwko rozrastającej się pladze przestępców gospodarczych w transporcie drogowym osób oraz przeciwko braku skutecznych działań służb państwowych do tego powołanych. Polscy taksówkarze są okradani każdego dnia przez dziesiątki tysięcy przestępców gospodarczych w całej Polsce, a polskie państwo nic z tym nie robi” – dodają związkowcy.

Organizatorzy w poprzednich wiadomościach informowali, że na proteście stawić się może nawet 1500 taksowkarzy z całej Polski.

Poprzedni protest spowodował ogromne utrudnienia w ruchu drogowym. Warszawiacy skarżyli się, że wielu z nich nie mogło dojechać do pracy. Teraz sytuacja może być trochę inna, bo protest nie będzie odbywał się w godzinach szczytu i ma zakończyć się około godziny 16.00.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.