Ojciec Wojtka Szczęsnego odpowiada na wyzwanie i skacze z samolotu! [WIDEO]

z okazji Euro 2016 Maciej Szczęsny, poprowadził program #KrótkaPiłka ze Szczęsnym,, w którym odpowiadał na pytania dotyczące turnieju. Niektóre z nich pochodziły od widzów i nie zawsze dotyczyły rozgrywek o mistrzostwo Europy. Zapytany np. o swój stosunek do Dody i Natalii Świec stwierdził: „To wybór między dżumą a cholerą”, zwracając na siebie uwagę plotkarskich portali.

O tym, że internet żyje własnym życiem przekonał się również jeden z widzów programu, który w komentarzu pod odcinkiem zrealizowanym w symulatorze swobodnego spadania zarzucił ambasadorowi marki Oddsring brak odwagi.

„LOL wielkie mi coś latać w tunelu aerodynamicznym każdy potrafi. na pewno nie odważyłbyś się wyskoczyć z prawdziwego samolotu?” – napisał Przemysław Wolski na YouTubie.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Ojciec grającego w reprezentacji Polski Wojtka Szczęsnego w finałowym odcinku swojego programu postanowił odpowiedzieć na wyzwanie internauty. W tym celu udał się do Nowego Targu, by wykonać skok z największego w Polsce samolotu przeznaczonego do skoków spadochronowych. Kiedy Maciej Szczęsny wzniósł się  Skyvanem na wysokość 4000 metrów (!), wzruszył ramionami, uznał, że to niewiele mniej niż jego ego i skwitował swój komentarz, oddając skok w podniebną przestrzeń. Spadając z prędkością 200 km na godzinę, były bramkarz nie tylko przeżył niezapomniane chwile, lecz także udowodnił, że nie brakuje mu odwagi by podołać nawet najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

W ostatnim odcinku programu #KrótkaPiłka poświęconym Euro 2016 można obejrzeć relację z jego podniebnych akrobacji i usłyszeć, jak prowadzący rozprawia się z prowokacyjnym komentarzem, który wywołał całe to spektakularne zajście.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c