Okradł sklep, został pobity przez sklepikarza. Jeden odpowie za kradzież, drugi za pobicie

Policjanci zatrzymali Tomasza K., właściciela sklepu, który podejrzany jest o pobicie. Pokrzywdzony, jak wynika z ustaleń, najpierw ukradł parówki i nie był to pierwszy taki przypadek. Dlatego właśnie najprawdopodobniej został zaatakowany przez właściciela sklepu. Pobity mężczyzna zgłosił przestępstwo w komendzie, Tomasz K. usłyszał zarzut, natomiast wszystko wskazuje na to, że pokrzywdzony odpowie za kilkukrotne kradzieże w sklepie.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o pobiciu. Z jego relacji wynikało, że został zaatakowany przez właściciela placówki handlowej.

Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że faktycznie takie zdarzenie miało miejsce. Natomiast zanim doszło do pobicia, pokrzywdzony miał dopuścić się kradzieży kilku opakowań parówek i jak twierdził właściciel sklepu była to kolejna już kradzież dokonana przez tego samego klienta. Dlatego, jak przyznał mężczyzna, tym razem już nie wytrzymał i go zaatakował. Tomasz K. został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszał zarzut. W dalszej kolejności najprawdopodobniej po wpłynięciu zawiadomienia na temat wcześniejszych kradzieży pokrzywdzony poza wykroczeniem odpowie również za popełnione przestępstwo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c