„Okradłeś dziecko. Dziecko niepełnosprawne”. Ktokolwiek ma informację o skradzionym aucie?

9-letni Wojtuś, który na stałe znajduje się pod opieką Fundacji Zdążyć z Pomocą, urodził się z zespołem wad genetycznych Wolf’a-Hirschhorna. Specjalnie dla niego, by jeździć na rehabilitację, zakupiono samochód.„Dziś w nocy ukradli mi samochód. Nowe auto, kupione w tym roku z myślą o Wojtusiu. Rocznik 2017. Hyundai Tucson. Kolor grafitowy” – pisze mama chłopca.

„Samochód służył mi do jeżdżenia na rehabilitację, do lekarzy i na turnusy rehabilitacyjne. Do CZŁOWIEKA, który połasił się na nie swoje. Okradłeś DZIECKO, DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE.
Bez auta jesteśmy uziemieni, nie mamy jak korzystać z terapii.

„Prosimy o udostępnianie informacji. Sprawa została zgłoszona już na policję. Auto zostało skradzione spod bloku, na ul. Kierbedzia 8, MOKOTÓW. Jeśli ktokolwiek widział, wie, prosimy o informację” – dodaje.

Jeżeli macie informację o pojeździe lub o tym, gdzie może się znajdować, bardzo prosimy o kontakt z redakcją lub mamą chłopca. Dane kontaktowe znajdują się w poście, który zagnieździliśmy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.