Okradli garaże w Markach. Rozpoznajesz sprawców?

Policjanci z komisariatu w Markach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do pomieszczeń garażowych na osiedlu przy ul. Małachowskiego w Markach. Wizerunek prawdopodobnych sprawców przestępstw zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki przy ulicy Sportowej 5 w Markach.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z komisariatu Policji w Markach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do pomieszczeń garażowych na osiedlu przy ul. Małachowskiego w Markach. Na zamieszczonych nagraniach z osiedlowego monitoringu widać trzech mężczyzn w wieku około 25-35 lat dokonujących kradzieży m.in. elektronarzędzi, rowerów oraz innych wartościowych przedmiotów. Podejrzani o te przestępstwa dokonują włamań poprzez wyłamywanie zamków w drzwiach wejściowych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tych czynów. Mężczyźni widoczni na zdjęciach typowani są również do innych zaistniałych włamań na terenie Marek o bardzo zbliżonym modus operandi.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianych zdarzeń proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Sportowej 5 w Markach.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 47 761/762 lub 22 761 80 80 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.