Chcą pożegnać Universam ostatnimi zakupami

„I stało się… Zapadła decyzja o rozbiórce Universamu Grochów. 'Ekonomia bierze górę’ Szkoda, że decyzje o tym co zostaje a co znika podyktowane są jedynie zimnymi kalkulacjami” – W tak nietypowy sposób zaczyna się postulat wspólnego pożegnania Universamu – pierwszego w Polsce supersamu, który po nowym roku zniknie z mapy Grochowa.

Zdjęcie z wystawy "U jak Universam". Fot. Warszawa w Pigułce

Zdjęcie z wystawy „U jak Universam”. Fot. Warszawa w Pigułce

„31 Grudnia jest ostatnim dniem funkcjonowania Universamu. Zapraszamy na wspólne, przedsylwestrowe zakupy z aparatem fotograficznym. Zapraszamy na godzinę 14.00, jeśli chcecie iść z nami. Jak ktoś nie może w tych godzinach, niech przyjdzie w dogodnej dla siebie porze, liczy się obecność. Bierzcie aparaty. Zróbmy Ikonie Grochowa pożegnanie na jakie bez wątpienia zasługuje. To widzimy się! :)” – głosi treść wydarzenia na Facebooku.

W wydarzeniu bierze blisko 200 osób, choć uczestniczących będzie zapewne znacznie więcej. Wieść o rozbiórce Universamu wydostały się już nawet poza Warszawę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.