Oszukiwali „na policjanta”. Monitoring nagrał ich wizerunek

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustw metodą „na policjanta”. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tego typu przestępstwami. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustw dokonywanych metodą „na policjanta”.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tego typu przestępstwami. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje powołując się na numer sprawy  KRP-PM-I-3388/15 można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/ 60 36 153 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c