Pamiątkowe ubranko dla każdego warszawskiego noworodka. „Będą budować to miasto za kilkanaście lat”

Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy poinformowała, że każdy nowo narodzony mały warszawiak i warszawianka otrzyma od władz stolicy pamiątkowe body z napisem: „Jestem z Ciebie dumna” i symbolem syrenki zamiast litery „S”.

Fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz

Fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz

„Od nowego roku wszystkie dzieci urodzone w Miasto Stołeczne Warszawa otrzymają pamiątkowe body! Przy rejestracji dziecka we w wszystkich warszawskich Urzędach Stanu Cywilnego na rodziców oprócz aktu urodzenia będzie czekał prezent dla dziecka – body oraz gratulacje.” – pisze prezydent stolicy – „Chcemy docenić każdą nową Warszawiankę oraz każdego nowego Warszawiaka, bo to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Warszawa to miasto najlepsze do życia. Wydawanie śpioszków zbiegło się z raportem GUS-u. Mimo że przez najbliższe 35 lat w niemal wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce spadnie liczba mieszkańców, w Warszawie będzie nadal będzie wzrost.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.