„Panowie, między blokami na ulicy Dragonów spaceruje… paw. Proszę, przyjedźcie”

Czwartkowy poranek, początek służby, i od razu trafia się „kolorowe” zlecenie: Panowie, między blokami na ulicy Dragonów spaceruje… paw. Proszę, przyjedźcie. Strażnicy z Ekopatrolu ruszają na miejsce.

Fot. Straż Miejska

Zgłoszenie zostaje potwierdzone: między zaparkowanymi samochodami dumnie i spokojnie spaceruje piękny, kolorowy paw. Nie jest to bezpieczne dla niego środowisko – funkcjonariusze nie bez trudu odławiają niesfornego ptaka.

Na szczęście nie jest ranny. Sąsiedztwo parku Łazienkowskiego rodzi podejrzenie, że tam właśnie jest jego środowisko naturalne. Strażnicy przetransportowują go bezpiecznie do Łazienek. Na miejscu pracownicy potwierdzają, że ptak rzeczywiście uciekł z parku. Prawdopodobnie jest to ten sam paw, który już raz próbował opuścić bezpieczny teren Łazienek. Po sprawdzeniu, że nic mu nie dolega, zostaje odwieziony do swojego zielonego domu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c