Parada Równości: Rafał Trzaskowski niesie tęczową flagę [ZDJĘCIA]

Po godzinie 14 ruszyła Para Równości 2022. W marszu idzie Rafał Trzaskowski, który wspólnie z innymi uczestnikami, niesie dużą, tęczową flagę.

W tym roku w Paradzie uczestniczyć będą także uchodźcy z Ukrainy, którzy w swoim kraju nie mogli zorganizować parady. Kijowski marsz nie odbył się z powodu wojny i ograniczeń związanych z bezpieczeństwem. Są więc dwa marsze w jednym.

Uczestnicy Parady Równości wyruszą ok. godz. 14.00 ze skrzyżowania ul. Marszałkowskiej ze Świętokrzyską i pokonają trasę: Marszałkowska – pl. Konstytucji – L. Waryńskiego – al. Armii Ludowej – al. Niepodległości – T. Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska.

Od ok. godz. 12.00 do ok. godz. 20.00 – wraz z przygotowaniami do porady, przejściem jej uczestników oraz pracami porządkowymi po jej zakończeniu – będą wprowadzany zmiany w kursowaniu pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego. Szczegóły można śledzić na bieżąco na stronie WTP.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.