Parada Schumana: odprawiano… egzorcyzmy na manifestantach

Podczas Parady Schumana doszło do incydentu. Z Kościoła Świętego Krzyża wyszli ludzie, którzy… egzorcyzmowali manifestantów.

Fot. Anonimowy czytelnik

Fot. Anonimowy czytelnik

„Ludzie wyszli z Kościoła Świętego Krzyża. Mieli ze sobą hostię, wodę święconą i krzyż. Zaczęli egzorcyzmować przechodzących manifestantów z Parady Schumana” – informuje nas czytelnik pragnący zachować anonimowość. Na dowód załącza zdjęcie.

Czym jest parada Schumana? Jak twierdzą organizatorzy „Parada Schumana przeszła z hasłem ‚Tu jest Europa!’. Uczestnicy przynieśli ze sobą flagi polską i europejską, aby zamanifestować  swoje poparcie dla idei integracji europejskiej i dla aktywnej roli Polski w silnej Unii Europejskiej, opartej na takich wartościach, jak godność i wolność każdego człowieka, demokracja, wolność słowa i wyznania, rządy prawa, równość wobec prawa, poszanowanie potrzeb mniejszości i solidarność”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c