Parada… seniorów zablokuje Warszawę?

Parada seniorów. Fot. Zaczyn.org

Parada seniorów. Fot. Zaczyn.org

Fundacja Zaczyn, zachęca wszystkich seniorów do przyjścia na paradę, która ma się odbyć 20 czerwca. Według organizatorów do marszu może przyłączyć się nawet 10 000 osób.

Fundacja zaczęła nagłaśniać sprawę za pomocą uniwersytetów trzeciego wieku.
„Wyjście na ulice stolicy to symboliczna prezentacja rosnącej i coraz bardziej wpływowej grupy osób starszych – próba pokazania energii, potencjału i twórczości seniorów, ale również problemów i postulatów reprezentantów tej grupy. 20 czerwca 2015 roku pójdźmy w barwnym korowodzie przeciw stereotypom i na rzecz lepszej polityki senioralnej. Po ubiegłorocznym sukcesie ta edycja będzie jeszcze większa i donioślejsza! Przyjedzie nas do Warszawy ponad 10 000 osób” – czytamy na stronie wydarzenia.

Na razie ruszyły przygotowania, panele, zbiórki i akcje, które mają na celu przygotowanie całego wydarzenia. Nikt jeszcze tak naprawdę nie wie, którędy seniorzy mają przejść i czy wpłynie to na ruch w stolicy.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.