Czy dzieciom nic nie grozi? Parkowe place zabaw pod kontrolą

Bezpieczeństwo i czystość przede wszystkim. Nie ma dnia przerwy od monitoringu stanu placów zabaw w parkach Zarządu Oczyszczania Miasta. Wysoki standard utrzymania potwierdzają kontrole Straży Miejskiej.

Warszawska Straż Miejska skontrolowała place zabaw w parkach będących pod opieką Zarządu Oczyszczania Miasta. Pozytywny wynik to potwierdzenie wysokiego standardu utrzymania placów.

Każdy plac zabaw jest codziennie kontrolowany. Przegląd techniczny przechodzi każde z urządzeń z  których korzystają dzieci. Bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem dlatego ten monitoring prowadzony jest każdego dnia, także w weekendy i święta. Każde urządzenie jest oglądane i oceniane pod kątem kompletności elementów i sprawności działania. Dodatkowo raz w miesiącu specjalna komisja ZOM kontroluje stan urządzeń i stopień zużycia poszczególnych elementów. Podczas takiego przeglądu oceniany jest też stan nawierzchni oraz ogrodzenia oraz stan sanitarny placu zabaw.

Place są także codziennie sprzątane. Sprawdzany jest piasek w piaskownicach, który w okresie od kwietnia do października wymieniany jest co najmniej raz w miesiącu. W przypadku stwierdzenia nagłego zabrudzenia nowy piasek dostarczany jest bezzwłocznie.

Żeby maksymalnie podnieść komfort użytkowania oraz stan czystości placów zabaw, wszystkie zostały ogrodzone i obowiązuje w nich zakaz wprowadzania zwierząt oraz palenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c